Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ФБК "ЖитлоБуд"

Компанія ТОВ «ФБК «ЖитлоБуд» є генеральним інвестором в спорудженні житлово-офісних комплексів на будівельному ринку України.

 Цінова політика компанії надає можливість інвестувати будівництво житла виходячи з фінансових можливостей інвесторів переважно середнього класу (гнучкий графік інвестування, індивідуальний підхід, кредитування).

Оптимізм, впевненість в собі та високий професійний рівень співробітників Компанії, вміння об`єднувати новітні технології в будівництві й вдалий менеджмент, ініціативний підхід до праці - це головний потенціал Компанії, який завжди користується попитом у Клієнтів.

Компанія ТОВ «ФБК «ЖитлоБуд» розробила вдалу схему ефективного застосування власних та залучених коштів приватних та корпоративних Клієнтів в процесі фінансування усіх етапів будівництва: від проектування до здачі об`єкта в експлуатацію. Важливим фактором є використання новітніх технологій проведення технічного та авторського нагляду в будівництві. Не абияке значення має розвиток аналітичного направлення в роботі Компанії для найбільш ефективного орієнтування в секторі ринку, в який планується інвестувати фінансові кошти. Компанія ТОВ «ФБК «ЖитлоБуд» налагодила ділові стосунки та працює з крупною проектною організацією, яка забезпечує проектною документацією для будівництва, а також з генпідрядними компаніями, які організовують будівельні роботи з супроводом поставки всього необхідного обладнання та матеріалів.

 Адрес: 02004, м. Київ, вул. В. Васильківська (Червоноармійська), 48, офіс 12 метро "Площа Льва Толстого"
Тел.: тел.:+38 044 332 92 17 тел./факс: +38 044 251 13 15
Сайт: http://www.zhitlobud.com.ua
Разделы этажа: Инвестирование на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100